BONJOUR, JE SUIS GILLES CLAVAREAU.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

 

Foire aux questions

Jaká je cena programu?


Ceny na každou akci jsou vždy smluvní dle jejího rozsahu. Záleží na termínu konání, počtu dětí, délce pořadu, místě konání aj. Sdělte nám podrobnosti a zašleme Vám podrobnou nabídku.
Co vše budete od pořadatelů potřebovat?


V první řadě je potřeba vhodné prostředí a dostatek místa na program (dle počtu dětí). Potřebujeme najet co nejblíže automobilem a zajistit bezplatné parkování. Dále se neobejdeme bez elektrické přípojky (max 10 metrů od místa konání). V případě venkovní akce požadujeme přístřešek/stan - není-li možné zajistit, domluvíme se předem, jak by šlo vyřešit! Pořadatel zajistí propagaci, nahlásí akci na OSA a zajistí prostory v případě nepříznivého počasí při akcích venku. Občerstvení pro účinkující: káva, voda + v případě delších akcí jidlo dle možností pořadatele. Uvítáme šatnu nebo nějaký prostor na převlečení
Pro koho je program určen?


Náš program je určen pro děti od 3 let do cca 12 let, ale i starší! Děti mladší 3 let se samozřejmě účastnit akcí mohou také, ale je potřeba dozor a spolupráce jejich rodičů, protože sami ještě soutěžit nezvládají! Minimální počet dětí je 10, maximální hranice není určena, ale optimálně je to 50 - 80 dětí! Pokud je dětí více, určitě se do programu zapojí všichni, ale nemůžeme garatovat, že se budou účastnit všichni soutěží jednotlivců. Můžete si nás pozvat na veřejné i soukromé akce!
Kdo zajišťuje odměny pro děti za soutěžení?


Abychom mohli děti motivovat k soutěžení je super, když jim za to slíbíme nějakou odměnu. Odměny za soutěže zajišťuje pořadatel (ten, kdo si nás objedná). Je to kvůli tomu, že on sám nejlépe ví, kolik dětí se bude akce účastnit, jaký je jejich věk a může rozhodnout, co budou děti dostávat. Upřednostňujeme menší dárečky, hračky, pastelky, omalovánky, pexesa, propagační předměty a jiné věcičky, které nejsou k jídlu. Pokud se rozhodnete pro sladkosti, volte samostatně balené dobroty, v létě se vyhněte čokoládám a jiným pochutinám, které se mohou v teple roztéct. Nemůžeme rozdávat sladkosti, které nejsou samostatně zabaleny - např. dorty, zákusky či bonbony, které nejsou zvlášť zabalené. V případě zájmu můžeme odměny zajistit - po dohodě a dle finančního rozpočtu. Můžeme dále rozdávat pouzkázky na atrakce, poukázky na občerstvení a jiné - fantazii se meze nekladou! Během akce rozdáváme nafukovací balónky nejlepším tanečníkům nebo vítězům soutěží. Pokud chcete, aby všechny děti dostaly za soutěžení nafukovací balónek, lze dohodnout předem!
Budou soutěžit i dospěláci?


Dospělé do soutěžení rádi zapojujeme a do pár soutěží je vtáhneme. Pokud má pořadatel zájem více zapojit i rodiče, může nám to sdělit předem.
Jaké jsou storno podmínky?


Po odeslání závazné objednávky je Vám závazně blokován termín a respektujete naše storno podmínky. Dojde-li ke zrušení akce ze strany pořadatele, je povinnen uhradit agentuře storno poplatky - ty jsou na každou akci stanoveny jinak vzhledem k různé vytiženosti termínu.

Parfait! Message reçu.